جشن ازدواج یک مرد با خواهران سه قلو!

به گزارش وبلاگ اندورید، مردی پس از اینکه هر سه خواهر به طور همزمان از او خواستگاری کردند، در همان روز با این سه قلوها در کنگو ازدواج کرد.

جشن ازدواج یک مرد با خواهران سه قلو!

به گزارش وبلاگ اندورید، لوویزو با سه خواهر در منطقه کالهه، در استان کیووی جمهوری دموکراتیک کنگو ازدواج کرد، جایی که افراد از نظر قانونی می توانند با بیش از یک نفر ازدواج نمایند.

لوویزو گفت که نمی توانسته به سه خواهر - ناتاشا، ناتالی و نادگه - نه بگوید. او گفت که احساس می نماید مجبور است، زیرا آن ها سه قلو هستند!

مراسم عروسی با حضور دوستان نزدیک و خانواده برگزار گردید. اما پدر و مادر داماد از تصمیم او برای ازدواج با سه قلو ها حمایت نکردند و در مراسم عروسی شرکت نکردند.

داماد گفت: این تصمیم آسانی نبود، زیرا تا به حال پدر و مادرم متوجه نشده بودند که من چه کار می کنم.

وی گفت: شما باید چیزی را از دست بدهید تا دیگری را به دست آورید. من خوشحالم که با سه قلو ها ازدواج می کنم فارغ از اینکه دیگران چه فکری می نمایند. والدینم تصمیم من را تحقیر کردند. به همین علت آن ها در عروسی من شرکت نکردند. اما تنها چیزی که می توانم بگویم این است که عشق حد و مرزی ندارد.

یکی از این سه خواهر گفت که آن ها از دوران کودکی همه چیز را با هم تقسیم نموده اند و بنابراین اشتراک همسر برای آن ها انتخاب سختی نبوده است.

یکی دیگر از خواهران می گوید: وقتی به او گفتیم باید با همه ما ازدواج کند، شوکه شد. اما چون قبلاً عاشق همه ما شده بود، چیزی نبود. می توانست برنامه های ما را متوقف کند، زیرا ما نیز عاشق او بودیم.

او گفت: اگرچه مردم سه زن را غیرممکن می دانستند که در یک شوهر شریک شوند، اما از کودکی به اشتراک گذاشتن همه چیز زندگی ما بوده است!

منبع: فرارو

به "جشن ازدواج یک مرد با خواهران سه قلو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشن ازدواج یک مرد با خواهران سه قلو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید