پوستر دومین جشنواره فیلم نوستالژیا منتشر شد

به گزارش وبلاگ اندورید، تهران (پانا) - پوستر رسمی دومین جشنواره فیلم نوستالژیا با طراحی میدیا کیاست رونمایی و منتشر شد.

پوستر دومین جشنواره فیلم نوستالژیا منتشر شد

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم نوستالژیا، پوستر دومین جشنواره فیلم نوستالژیا از 30 شهریور تا اول مهرماه 1400 به دبیری محمد قانع فرد در میلان ایتالیا برگزار می گردد، رونمایی و منتشر شد.

پوستر این رویداد، توسط میدیا کیاست که مدیریت هنری جشنواره نوستالژیا را نیز برعهده دارد، طراحی شده است.

میدیا کیاست درباره این پوستر و ویژگی های بصری آن گفت: در زندگی طلوع همواره معنای کثیری از احساسات را به دوش می کشد که با هر ذهنیتی می گردد برداشت و تعبیر متفاوتی از آن را در حافظه ثبت کرد. تصویر نور در تاریکی به عنوان عنصری معنا بخش در اتفاق این رخداد، سوژه اصلی طراحی پوستر جشنواره فیلم نوستالژیا بود.

وی بیان نمود: تصویر تابش نور مجازی به نماد جشنواره در محیط خلأ نرم افزاری تصاویر ویژه را برایم خلق کرد که تصمیم گرفتم با اقتباس از لوگوموشن های ابتدا فیلم های کلاسیک که دیده ایم، نماد جشنواره را سوژه اصلی طراحی قرار دهم.

کیاست همچنین گفت: پوستر جشنواره های فیلم بین المللی معمولا مینیمال، تک سوژه محور و معرف آیکون آن جشنواره و حتی گویای تم آنها است. امیدوارم که جشنواره بین المللی فیلم های ایرانی نوستالژیا میلان ایتالیا به نوبه خود تابش روشنی برای فیلم های ایرانی در سطوح بین المللی باشد.

جشنواره فیلم نوستالژیا شامل سه بخش فیلمنامه، فیلم بلند و فیلم کوتاه است که بخش فیلم کوتاه نیز شامل 2 بخش رقابتی و غیررقابتی است. در دومین دوره این جشنواره، 1472 اثر شامل فیلمنامه و فیلم کوتاه و بلند داستانی به دبیرخانه ارسال شد که از بین آنها، 3 فیلمنامه، 7 فیلم سینمایی و 45 فیلم کوتاه انتخاب شده اند.

جشنواره فیلم نوستالژیا، اولین جشنواره فیلم های ایرانی در ایتالیا است که با هدف ایجاد فضای نوستالژیک برای ایرانیان شمال ایتالیا و ارائه بخشی از فرهنگ و هنر ایران به ایتالیایی ها راه اندازی شده است و در 2 بخش رقابتی کوتاه و بلند، به دبیری محمد قانع فرد برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پوستر دومین جشنواره فیلم نوستالژیا منتشر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوستر دومین جشنواره فیلم نوستالژیا منتشر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید