ترامپ: هیئت ایران می توانند به نیویورک بیایند

به گزارش وبلاگ اندورید، رئیس جمهور آمریکا در جمع خبرنگاران گفت هیئت ایران می توانند برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کنند.

ترامپ: هیئت ایران می توانند به نیویورک بیایند

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ اندورید، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا به هیئت وبلاگ اندورید همراه رئیس جمهور داخل هواپیمای اختصاصی خود گفت هیئت ایران می توانند برای شرکت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد به نیویورک سفر کنند.

ساعاتی قبل تر آنتونی گوترش، دبیر کل سازمان ملل متحد گفت این سازمان برای حل و فصل مسائل مربوط به صدور ویزا برای حسن روحانی و محمد جواد ظریف، رئیس جمهور و وزیر خارجه ایران با مقام های آمریکایی در تماس است.

گزارش ها حاکی است تا این لحظه هنوز ویزا هیأت ایرانی شامل رئیس جمهور، وزیر خارجه و هیات همراه برای شرکت در هفتاد و چهارمین مجمع عمومی سازمان ملل صادر نشده است.

رسانه های ایران بر همین اساس گزارش داده اند ممکن است سفر رئیس جمهور و هیئت همراه او به نیویورک لغو شود.

ترامپ چهارشنبه در پاسخ به سوالی که آیا حسن روحانی به نیویورک خواهد آمد گفت: من واقعاً نمی دانم. به من ارتباط ندارد، به خودش بستگی دارد.

وی افزود: من اجازه خواهم داد آنها [به نیویورک] بیایند. اگر به من مربوط باشد اجازه می دهم بیایند. نظر من همیشه این بوده که سازمان ملل، مهم است. این سازمان قابلیت های بالقوه زیادی دارد و فرصت خوبی برای همه است. من قصد ندارم اگر کسی بخواهد بیاید مانع حضورش شوم. بنابراین به خودشان بستگی دارد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "ترامپ: هیئت ایران می توانند به نیویورک بیایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: هیئت ایران می توانند به نیویورک بیایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید