بورس فردا چهارشنبه 22 مرداد 99 چه می گردد؟

به گزارش وبلاگ اندورید، معاملات امروز بازار در پی تایید و تکذیب های مکرر با ریزش 65 هزار واحدی به زیر کانال 2 میلیون واحدی سقوط کرد. این درحالی است که در پیش بینی امروز بازار نیز یکی از کارشناسان تایید نموده بود بازار در گروه پالایشگاهی ها شاهد صف فروش خواهد بود اما جمع شدن صف فروش در بعضی از سهم ها و حتی سهم های بزرگی که شاهد اصلاح بوده اند به انتشار اخبار و بیانیه ها بستگی دارد.

بورس فردا چهارشنبه 22 مرداد 99 چه می گردد؟

محمد اصولیان، کارشناس بازار سرمایه نیز نظری مشابه داشته و معتقد است همچنان بازار فردا نیز تحت تاثیر اخبار دارا دوم خواهد بود. وی حجم فروش را در ساعات ابتدایی بازار فردا کمتر دانست و اظهار کرد: در صورتی که اخبار مربوط به دارا دوم تایید گردد فرایند بازار مجددا مثبت خواهد شد و بازار سبز خواهد بود. در غیر این صورت می توان انتظار صف های فروش سنگین تری را داشت.

وی بر این اساس به سهامداران آماتور توصیه کرد که در فروش سهام خود عجله نکنند و سهام خود را از دست ندهند و پیگیر اخبار باشند. سهامداران، سهام خود را نگه داشته و نفروشند تا درصورت عرضه دارا دوم دچار ضرر نشوند.

این کارشناس بازار سرمایه بار دیگر تاکید نمود که در صورت عرضه صندوق ETF دوم بازار به فرایند مثبت بازگشته و شاخص کانال دو میلیون واحد را پشت سر خواهد گذاشت.

اخبار مرتبط با پیش بینی بورس هر شب ساعت 21 را در صفحه پیش بینی بورس بخوانید.

منبع: تجارت نیوز

به "بورس فردا چهارشنبه 22 مرداد 99 چه می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بورس فردا چهارشنبه 22 مرداد 99 چه می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید