بهرام افشاری و رکوردشکنی در عرصه جدید

به گزارش وبلاگ اندورید، روزنامه خراسان: در شرایطی که بحران کرونا، میان علاقه مندان تئاتر با صحنه نمایش فاصله انداخته است، بهرام افشاری تصمیم گرفت فیلمی از اجرای نمایش کمدی جوجه تیغی را به کارگردانی، نویسندگی و با بازی خودش در سرویس های وی او دی منتشر کند تا این فاصله کمتر به چشم بیاید و مخاطبان در بحران کرونا، به تماشای یک نمایش کمدی بنشینند. بهرام افشاری در نمایش جوجه تیغی چگونه ظاهر شده و چرا این تئاتر مورد استقبال تماشاگران قرار گرفته است؟

بهرام افشاری و رکوردشکنی در عرصه جدید

اجرای مسلط و تأثیرگذار

بهرام افشاری در نمایش جوجه تیغی نقش جوانی را بازی می نماید که از شهرستان به تهران آمده تا رویای بازیگر شدن را تبدیل به حقیقت کند، اما نه ثروتمند است و نه پارتی دارد تا از آن استفاده کند، بنابراین درگیر مشکلاتی می گردد. افشاری تا به حال در گفت وگوهایش درباره راستا سختی که برای ورود به عرصه بازیگری پیش رویش داشته صحبت نموده و در بخش هایی از اجرای خود، سرگذشت واقعی اش را با زبان طنز و شوخی روایت می نماید. روایت ملموس، تاثیرگذار و واقعی او، یکی از دلایلی ا ست که باعث شده این اجرا مورد توجه قرار بگیرد. او که تنها بازیگر این نمایش است با تسلط کامل بر صحنه و اجرا، دیالوگ هایش را می گوید، از فیزیک خود استفاده بامزه ای می نماید و در حالی که مخاطب را به خنده می اندازد، تلخی نمایش طنزش را هم به او تزریق می نماید و تماشاگر را کاملا تحت تأثیر قرار می دهد. دیالوگ های خوب و شوخی های جوجه تیغی نشان می دهد که بهرام افشاری در نوشتن متن اجرایش نیز به اندازه خود اجرا، پیروز بوده است. جوجه تیغی روایت تلخ، تاثیرگذار و البته طنزی از شکست، امید، آرزو، حسرت و رویاهاست.

جوجه تیغی رکورد زد

نمایش جوجه تیغی پیروز شد در پلتفرم آنلاین فیلیمو، میان فیلم تئاتر هایی که تا به حال منتشر شده رکورد بزند و حتی از برخی فیلم های سینمایی بیشتر دیده گردد. این فیلم تئاتر، دو روز پس از انتشار در فیلیمو رکورد تماشای سه میلیون و 800 هزار دقیقه را از آن خود کرد و بسیار خوب دیده شد. تا دیروز برای فیلم تئاتر جوجه تیغی، تعداد 17 هزار و 772 رای ثبت شده و این اجرا مورد پسند 95 درصد کاربران قرار گرفته است. این درحالی ا ست که تعداد آرای برخی فیلم تئاتر های خاص با حضور بازیگران شناخته شده، به زور به عدد دو هزار می رسد. جوجه تیغی در مقایسه با برخی فیلم های سینمایی هم میزان رضایت و تعداد آرای عجیبی داشته مثلا مردی بدون سایه که اواخر فروردین در نمایش خانگی منتشر شد، تا دیروز مورد پسند 72 درصد کاربران قرار گرفته وهفت هزار و 527 رای داشته است یا فیلم معکوس که هفته گذشته منتشر شد، تعداد چهار هزار و 741 رای دارد.

منبع: برترین ها

به "بهرام افشاری و رکوردشکنی در عرصه جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهرام افشاری و رکوردشکنی در عرصه جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید