بایدن: نباید به ترامپ می گفتم دلقک

به گزارش وبلاگ اندورید، در حالی که انتقاد ها از اولین مناظره بین نامزد های جمهوری خواه و دموکرات انتخابات ریاست جمهوری همچنان در آمریکا ادامه دارد و حتی این انتقاد ها بین المللی شده است، نامزد حزب دموکرات درباره سخنان تندش علیه دونالد ترامپ اظهارنظر کرد.

بایدن: نباید به ترامپ می گفتم دلقک

به گزارش فارس به نقل از پایگاه هیل، جو بایدن در یک نشست مطبوعاتی به میزبانی ان بی سی نیوز از اینکه در مناظره اولش با رئیس جمهور آمریکا او را دلقک خطاب کرد، ابراز تاسف کرد.

در جریان مناظره نهم مهرماه نامزد های ریاست جمهوری آمریکا، بایدن حداقل دو بار در رد سخنان و ادعا های ترامپ، رئیس جمهور این کشور را دلقک خطاب کرد.

او در بخشی از این مناظره گفته بود: خیلی سخت است چیزی را به این دلقک حالی کنی.

نامزد حزب دموکرات در بخش دیگری از مناظره هم درباره ترامپ گفته بود: همه می دانند او دروغگو است. مردم، آیا شما می دانید این دلقک دارد چه می گوید؟ او هیچ برنامه ای برای سلامت ندارد.

بایدن با گذشت 6 روز از این مناظره، از اینکه رئیس جمهور آمریکا را دلقک خطاب کرد ابراز تاسف کرد و گفت: من باید می گفتم که اقداماتش دلقک وار است نه اینکه او را دلقک بخوانم.

رقیب دموکرات ترامپ البته تاکید کرد که تعامل محترمانه با او در جریان مناظره 90 دقیقه ای نهم مهرماه در کلیولند بسیار سخت بود.

معاون رئیس جمهور آمریکا از سال های 2009 تا 2017 گفت: خیلی سخت بود، من نمی خواستم با مشارکت در یک مسابقه فریادزنی با او، بیش از پیش شان فرایند مناظره را از بین ببرم.

او با تاکید بر وارد بودن انتقاد ها درباره مناظره اول او و ترامپ به دلیل اظهارات تند دو طرف و همچنین قطع مکرر صحبت هایش توسط رئیس جمهور آمریکا گفت: بگذارید با شما خیلی رو راست باشم. به نظر من برای ملت که شاهد لاف زنی ها و رفتار های قلدرمابانه او بود، خجالت آور بود.

منبع: فرارو

به "بایدن: نباید به ترامپ می گفتم دلقک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: نباید به ترامپ می گفتم دلقک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید