انتصاب جدید در فدراسیون فوتبال

به گزارش وبلاگ اندورید، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، با حکم منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، حامد مومنی سرپرست دپارتمان راهبردی فدراسیون فوتبال شد.

انتصاب جدید در فدراسیون فوتبال

در حکم قنبرزاده خطاب به مومنی آمده است: با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد بند 7 ماده 67 اساسنامه مصوب فدراسیون، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دپارتمان راهبردی منصوب می شوید. امید است با کوشش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران، در راستای مسئولیت این دپارتمان، شاهد ارتقا بیش از پیش فدراسیون باشیم. پیروزیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت می کنم.

مومنی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات است و مدرک مطالعات پیشرفته در زمینه مدیریت فوتبال از دانشگاه لوزان سوئیس و یوفا گرفته و دارای مدرک مدیریت و امور اجرایی فوتبال از فیفاست.

مومنی به زبان های انگلیسی و آلمانی تسلط دارد و در چهار دوره آموزشی دانشگاه های لیدز انگلستان و جورج تاون آمریکا در زمینه برگزاری رویدادهای عظیم ورزشی، مدیریت ورزشگاه ها، روابط عمومی در ورزش و بازاریابی ورزشی شرکت نموده است. دوره معتبر ایمنی، امنیت و خدمات در رویدادهای ورزشی که توسط اتحادیه اروپا برگزار می گردد از دیگر دوره هایی است که در سال 2020 پیروز به گذراندن آن شد.

وی در حال حاضر تنها ناظر ایرانی برگزاری مسابقات بین المللی فیفا در بخش آقایان به شمار می آید و از سال 2012 ناظر رسمی کنفدارسیون فوتبال آسیاست.

منبع: فرارو

به "انتصاب جدید در فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصاب جدید در فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید