کسب عنوان سوم با تصاحب 4 مدال برای تیم ایران

به گزارش وبلاگ اندورید، خبرنگاران: تیم ملی جوجیتسوی ایران با کسب 4 مدال به کار خود در رقابت های بین المللی آزاد مدیترانه در ایتالیا سرانجام داد.

کسب عنوان سوم با تصاحب 4 مدال برای تیم ایران

به گزارش وبلاگ اندورید و به نقل از فدراسیون ورزش های رزمی، تیم ایران در سرانجام این رقابت ها صاحب یک مدال طلا، 2 مدال نقره و یک مدال برنز شد و به مقام سوم این دوره از مسابقات بسنده کرد.

در روز نخست این مسابقات، ایمان حاجی هاشمی نماینده کشورمان در وزن منهای 77 کیلوگرم اولین مدال تیم ایران را کسب کرد. او پیروز شد برای تیم ایران یک مدال برنز به ارمغان بیاورد.

در ادامه این مسابقات، مجتبی اکبری نماینده وزن 94 کیلوگرم ایران توانست با 4 برد مقتدرانه به مدال طلا دست یابد. وی تنها طلایی تیم ایران در این مسابقات بود.پ

در وزن به اضافه 94 کیلوگرم محسن حمیدی و در وزن منهای 85 کیلوگرم نیز مسعود جلیل وند مدال های نقره تیم جوجیتسو ایران را کسب کردند.

تیم ایران با ترکیب مسعود جلیل وند، محسن حمید آقچای، مجتبی اکبری، ایمان حاجی هاشمی و صابر فقیه جویباری و سرمربیگری امیر خوشبین و مربیگری حسام حسینی راهی ایتالیا شده بود و در نهایت به عنوان سومی رقابت های آزاد مدیترانه دست یافت.

این رقابت ها دارای امتیاز رنکینگ جهانی برای حضور در رقابت های کمبت گیمز(بازی های مبارزه ای) در روسیه بود.

فدراسیون جهانی جوجیتسو تا 10 روز آینده رده بندی اوزان مختلف را براساس حضور در رقابت های مدیترانه اعلام خواهد نمود تا نفرات برتر هر وزن سهمیه حضور در کمبت گیمز را کسب نمایند.

هر کشور می تواند تنها 3 سهمیه در کمبت گیمز داشته باشد و این درحالی است که تیم جوجیتسوی ایران پیش از این دو سهمیه را کسب نموده است.

منبع: تسنیم

به "کسب عنوان سوم با تصاحب 4 مدال برای تیم ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب عنوان سوم با تصاحب 4 مدال برای تیم ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید