چکش کاری بهارستان نشینان در موضوع پرداخت یارانه 72 هزار تومانی

به گزارش وبلاگ اندورید، عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: اگرچه یارانه 72 هزار تومانی در کمیسیون تلفیق به تصویب رسیده، اما در صحن علنی نیز بررسی خواهد شد.

چکش کاری بهارستان نشینان در موضوع پرداخت یارانه 72 هزار تومانی

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ اندورید، علی گلمرادی در رابطه با ادغام یارانه هدفمندی و معیشتی و پرداخت 72 هزار تومان به هر فرد مطابق با مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه سال 99، گفت: طبق اعلام دولت 60 میلیون از جمعیت کشور نیازمند دریافت یارانه هستند لذا باید تمام درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین سر سفر های مردم بیاید به همین دلیل تصمیم کمیسیون تلفیق مبنی بر پرداخت 72 هزار تومان یارانه، در صحن علنی چکش کاری میشود.

کننده مردم بندرماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یارانه فقط می تواند بخش کوچکی از گرانی حاصل از تورم در جامعه را جبران کند، اضافه نمود: اگرچه یارانه 72 هزار تومانی در کمیسیون تلفیق به تصویب رسیده، اما در صحن علنی نیز مجددا بررسی خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه مجلس مخالف هر گونه کاهش دریافتی مردم است، ادامه داد: با توجه به افزایش قیمت ها حتی افرادی که تا به امروز مشمول دریافت یارانه نمی شدند نیز باید یارانه کمک معیشتی دریافت کنند تا باری از دوش خانواده ها در شرایط سخت اقتصادی برداشته شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس توضیح داد: در صورت یکی شدن یارانه نقدی و کمک معیشتی و تبدیل آن به یارانه 72 هزار تومانی، بخشی از جامعه که اکنون هر دو یارانه را دریافت می کنند با کاهش رقم دریافتی روبرو می شوند، در حالی که اشخاصی که فقط یارانه 45 هزار و 500 تومانی دریافت می کنند، منتفع خواهند شد، در این حالت، مبلغ پرداختی به گروه های هدف (نیازمندان) کاهش می یابد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "چکش کاری بهارستان نشینان در موضوع پرداخت یارانه 72 هزار تومانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چکش کاری بهارستان نشینان در موضوع پرداخت یارانه 72 هزار تومانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید