پشت پرده تازه از جدایی ستاره استقلال

به گزارش وبلاگ اندورید، خروج شبانه مدافع استقلال از ایران در شرایطی رخ داد که این بازیکن به راحتی گذرنامه خود را از باشگاه دریافت کرد، اما هیچکس در باشگاهی که به وی 2 ماه حقوق نداده شک نکرد که چرا وی خواهان گذرنامه اش شده است.

پشت پرده تازه از جدایی ستاره استقلال

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اندورید، هرویه میلیچ مدافع کروات تیم فوتبال استقلال بامداد سه شنبه و به صورت ناگهانی تهران را به مقصد کشورش ترک کرد. این اقدام مدافع کروات استقلال باعث تعجب همه شد و کادر فنی این تیم هم از سفر این بازیکن به کشورش خبر نداشت تا اینکه حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال روز گذشته در جمع وبلاگ اندورید گفت که این بازیکن قطعا برای خروج از ایران برنامه داشته و امکان ندارد یک بازیکن در عرض 2 ساعت بعد از بازی بتواند بلیت تهیه کند از کشور خارج شود.

ظاهرا این بازیکن در هفته گذشته با مراجعه به باشگاه استقلال پاسپورت خود را از کاظم قیم دریافت نموده (پاسپورت بازیکنان باید در اختیار معاون بین الملل باشگاه باشد) و ظاهرا به بهانه اینکه میخواهد به سفارت کرواسی در تهران برود گذرنامه خود را به همین راحتی از یک مقام مسئول در باشگاه دریافت نموده و همان روز اقدام به تهیه بلیت برای سفر به کرواسی گرفته است.

از سوی دیگر سخنگوی باشگاه استقلال هم گفت که این بازیکن 15 روز پیش به باشگاه نامه نوشته و خواستار دریافت حقوق خود شده و به این ترتیب تعیین بود که میلیچ به دلیل عدم دریافت طلب خود میخواهد تهران را ترک کند و حتی این موضوع را به چند هم تیمی خود هم اعلام نموده بود، اما اینکه چرا مسئولان استقلال راحت و بدون سوال و جواب از بازیکن تیمشان گذرنامه را تحویل وی دادند سوالی است که مسئولان این باشگاه و مدیر روابط بین الملل این باشگاه باید به آن پاسخ بدهند.

طبیعتا وقتی بازیکن 2 ماه حقوق خود را دریافت ننموده و پیش از این در فصل قبل هم یک بار قراردادش را یکطرفه فسخ نموده و در این فصل هم نامه ای برای دریافت مطالباتش به باشگاه می زند بی هدف به دنبال گذرنامه خود به باشگاه نمی رود به خصوص وقتی که خانواده این بازیکن هم در تهران حضور داشته اند و دلیلی ندارد او به جز ترک ایران به دنبال گذرنامه خود برود، اما در نهایت تعجب خیلی راحت پاسپورت و به وی ارائه شد تا بی تجربگی معاون بین الملل باشگاه استقلال کار دست این باشگاه بدهد.

از سوی دیگر این بازیکن کروات در جلسات با مددی خواستار تمدید قراردادش به مدت دو سال شده و مبلغی بین 270 تا 300 هزار یورو را خواسته بود. بعد از طرح پیشنهاد او در هیات مدیره، مقرر شد در نیم فصل با این بازیکن تمدید قرارداد شود. با گذشت زمان، اخطاری از جانب میلیچ به باشگاه استقلال جهت پرداخت دیرکرد در حقوقش و چند ماه طلب به دست مسئولان این باشگاه رسید که در این بین مدیرعامل استقلال در تماس با این بازیکن از اقدام او تعجب کرد، اما مدافع کروات پیام داد که قبلا هم از این اخطار ها به باشگاه زیاد داده و آن ها این موضوع را جدی نگیرند.

در ادامه میلیچ با سرمربی تیم، دچار اختلاف شد. او در جلسه ای که در حضور مدیران باشگاه برگزار گردید مطرح کرد که تیم مشکل تاکتیکی دارد و او با خیلی از مربیان خارجی در تماس است و آن ها مدعی هستند باید سیستم بازی استقلال و نفرات تیم تغییر کند، ولی فکری این کار را انجام نمی دهد و در صورت ادامه این فرایند از استقلال جدا می شود و دیگر بر نمی شود.

میلیچ بعد از نشست کمیته انضباطی جلسه ای با فکری برگزار کرد و در ظاهر اختلافات حل شد، اما بعد از دربی وی و خانواده اش تهران را ترک کردند تا تعیین شود او از قبل برای ترک ایران برنامه داشته است. ظاهرا مدافع کروات به دلیل مقاومت باشگاه برای تمدید قرارداد 2 ساله در این مقطع و موکول کردن آن به خاتمه نیم فصل باعث شده تا وی قید بازی در استقلال را بزند هر چند به نظر می رسد باشگاه حداقل در این مورد به درستی تن به خواسته مدافع کروات نداده، زیرا این بازیکن سابقه فسخ قرارداد و درخواست غرامت را در کارنامه خود در استقلال دارد.

فارس

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پشت پرده تازه از جدایی ستاره استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پشت پرده تازه از جدایی ستاره استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید