نوروز 1400 با نصب تخم مرغ های رنگی

به گزارش وبلاگ اندورید، تخم مرغ های نوروزی در 6 نقطه از جنوبشرق تهران نصب می شوند تا معابر منطقه 15 به استقبال نوروز 1400 بروند.

نوروز 1400 با نصب تخم مرغ های رنگی

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، وحیدرضا انارکی محمدی در تشریح برنامه های استقبال از نوروز اداره زیباسازی در معابر جنوب شرق پایتخت گفت : در این راستا 19 تخم مرغ در باغراه امید توسط دانشجویان و افراد برگزیده در فراخوان جشنواره طرح های پیشنهادی در حال رنگ آمیزی است، که پس از خاتمه طراحی، این تخم مرغ ها در 6 نقطه پر تردد منطقه 15 نصب می شود.

او در ادامه گقت:امسال با اجرای طرح دیوار رنگی و نقاشی دیواری همزمان با فرارسیدن بهار رنگ های شاد را که عاملی محرک در ایجاد نشاط اجتماعی است به فضای شهری جنوبشرق بازگرداندیم.

محمدی با اشاره به اینکه طرح استقبال از نوروز 1400 در راستای نگاه انسان محور به شهر، بهبود سیما و منظر شهری و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان به اجرا در می آمد افزود: کوچه شهید اقبالیان، شهید شیری، شهید نورعلی شاهی، علی اکبر صادقیبه مرکزمحله شیرین دخت و بوستان شهید خداکرم به مساحت 3 هزار و 400 متر مربع در محله شوش خیابان مظاهری و محله مینابی با مشارکت اهالی محل به رنگ های شاد درآمد.

شهردار منطقه در ادامه به سایر اقدامات اداره زیبا سازی در طرح استقبال از نوروز اشاره کرد و گفت: رنگ آمیزی پلهای عابر پیاده، نرده های ترافیکی و المانهای شهری شامل، پایه تابلو، راهبند و ... به مساحت 42 هزا متر مربع، حذف 230 مورد زوائد فیزیکی، نورپردازی 7 دستگاه پل سواره رو، نورپردازی 4 باب مسجد، اجرای عملیات جداره سازی در محله اتابک و طیب به مساحت 3 هزار و 650 متر مربع و نصب 2 سردیس و یادمان شهیدان طیب و سجادیان ازجمله این اقدامات است.

محمدی گفت: معابر با اجرای 2 نقاشی دیواری طرح بهارستان در بلوار خاتم النبیاء و بلوار شهید ده حقی، نصب سفره هفت سین، نصب المان نوری درمحله مسعودیه ومشیریه، آذین بندی و نصب ریسه پرچمی الوان و نوری، اکران تبلیغات محیطی، طرح استقبال از نوروز، اعیاد رجب و شعبان و مناسبت های ملی و اجرای عملیات نورافشانی شب سال تحویل به استقبال بهار خواهند رفت.

منبع: خبرگزاری آریا

به "نوروز 1400 با نصب تخم مرغ های رنگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوروز 1400 با نصب تخم مرغ های رنگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید