صادقی: کاملاً روی حریف مان مسلط بودیم اما در نهایت باختیم، ذهن بازیکنانم درگیر سلامتی خود و خانواده های شان بود

به گزارش وبلاگ اندورید، سرمربی تیم فوتبال سایپا تأکید کرد که ذهن بازیکنان این تیم در ملاقات مقابل صنعت نفت آبادان درگیر سلامتی خود و خانواده های شان بوده است.

صادقی: کاملاً روی حریف مان مسلط بودیم اما در نهایت باختیم، ذهن بازیکنانم درگیر سلامتی خود و خانواده های شان بود

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ اندورید، ابراهیم صادقی بعد از شکست 2 بر یک سایپا مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری گفت: به نظرم ما مسابقه ای که کاملاً روی حریف مسلط بودیم و نیمه اول آن را کاملاً در اختیار داشتیم، واگذار کردیم. در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم و تعویض کردیم و به گل رسیدیم. ما می خواستیم برنده باشیم که متأسفانه یک دقیقه بعد از گلی که زدیم، گل دوم را دریافت و بازی را واگذار کردیم. نبود صادق بارانی خیلی تأثیرگذار بود و امیدوارم مشکل او حل گردد و بتواند یاری کند. ما روی تجربه بازیکنان باتجربه حساب کردیم تا در بازی های اینچنینی به ما یاری نمایند.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره شرایط محمدصادق بارانی و مرتضی آقاخان خاطر نشان کرد: درباره شرایط و مسائل بارانی باشگاه باید صحبت کند، اما برای عقد قرارداد با آقاخان بعد از دریافت اطلاعات از ایفمارک و همچنین تست هایی که پزشکان و بدنساز ما از او گرفتند و مسئله ای نداشت، تصمیم گرفتیم. آقاخان از لحاظ سلامت جسمانی سالم بود، اما بیش از یک سال است که بازی نکرده و شرایط بازی کردن را ندارد و باید رفته رفته در تمرینات به شرایطی دست پیدا کند که بتواند به ما یاری کند.

وی درباره برگزاری مسابقات این هفته لیگ برتر با وجود مخالفت هایی که وجود داشت، گفت: در هفته گذشته ما دو سه جلسه از تمرینات خود را به دلیل بارندگی و مسائل دیگر از دست دادیم. یک جلسه در سالن و یک جلسه روی چمن مصنوعی تمرین کردیم. رسانه ها و کارشناسان زیادی نیز درباره تعطیلی لیگ برتر صحبت کردند و حتی بازیکنان ما درخواست داشتند برای این ملاقات به هتل نرویم و آنها مستقیما به استادیوم بیایند. خیلی با بچه ها صحبت کردیم که تمرکز خود را حفظ نمایند، اما ذهن آنها درگیر سلامتی خود و خانواده های شان بود. بعضی بچه ها نگران خانواده و فرزندانشان بودند و این مسائل در عملکرد ما بی تأثیر نبود، اما در کل مقابل صنعت نفت به خصوص در نیمه نخست مسلط بودیم. بعد از این شکست نیز باید امیدوار به آینده کار خود را ادامه بدهیم.

صادقی در پاسخ به خبرنگاری که نظرش را در خصوص تعطیلی مسابقات لیگ برتر جویا شد، گفت: سه روز قبل در این خصوص صحبت کردم و اعتقاد داشتم با توجه به اینکه ذهن همه درگیر بیماری کروناست، مسابقات تعطیل گردد. ما تصمیم گیرنده در خصوص تعطیلی یا برگزاری مسابقات نیستیم و تنها می توانیم پیشنهاد خود را مطرح کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صادقی: کاملاً روی حریف مان مسلط بودیم اما در نهایت باختیم، ذهن بازیکنانم درگیر سلامتی خود و خانواده های شان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: کاملاً روی حریف مان مسلط بودیم اما در نهایت باختیم، ذهن بازیکنانم درگیر سلامتی خود و خانواده های شان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید