سانیول: بعد از ضربه سر زیدان به ماتراتزی، 2 سال با او حرف نزدم، در دستشویی رختکن 250 نخ سیگار کشیدم!

به گزارش وبلاگ اندورید، مدافع سابق تیم ملی فرانسه اعتراف کرد از دست هم تیمی سابقش به خاطر حرکت جنجالی اش در فینال جام جهانی 2006 به شدت ناراحت بوده است.

سانیول: بعد از ضربه سر زیدان به ماتراتزی، 2 سال با او حرف نزدم، در دستشویی رختکن 250 نخ سیگار کشیدم!

به گزارش وبلاگ اندورید، یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات تاریخ فوتبال اخراج شدن زین الدین زیدان، ستاره تیم ملی فرانسه در فینال جام جهانی 2006 آلمان است. او پس از شنیدن چند جمله تحریک آمیز از سوی مارکو ماتراتزی، مدافع تیم ملی ایتالیا، پاسخ او را به زدن یک ضربه سر به سینه اش داد و بلافاصله هم اخراج شد. به این ترتیب فرانسه فرصت خوبی را برای کسب پیروزی در دقایق باقی مانده تا سرانجام بازی از دست داد و در نهایت در ضربات پنالتی مغلوب ایتالیا شد.

حالا پس از گذشت نزدیک به 14 سال از آن اتفاق، ویلی سانیول یکی از بازیکنان تیم ملی فرانسه در آن بازی زیدان را در باخت تیمش در برلین مقصر می داند.

سانیول به رادیو مونت کارلو گفت: بعد از بازی در رختکن، زیدان از ما عذرخواهی کرد. من اما عذرخواهی او را قبول نکردم. نمی خواستم با او حرف بزنم. در واقع زمان مناسبی برای این کار نبود. تیم ما بیش از اندازه ناراحت بود. من به سرویس بهداشتی رفتم و در عرض 10 دقیقه 250 نخ سیگار کشیدم (کنایه ای اغراق آمیز). بعد از آن ماجرا هم دو سال با زیدان حرف نزدم.

بازیکن سابق بایرن مونیخ ادامه داد: من سال 2008 ازدواج کردم و همسرم به من گفت که زیدان را به مراسم عروسی مان دعوت کنم. اینگونه شد که به او زنگ زدم و صبح آن روز ما در کنار هم یک میان وعده کوچکی صرف کردیم و گپ خوبی هم داشتیم.

زیدان پس از اخراج شدنش در فینال جام جهانی 2006 به دوران بازیگری ملی خود سرانجام داد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سانیول: بعد از ضربه سر زیدان به ماتراتزی، 2 سال با او حرف نزدم، در دستشویی رختکن 250 نخ سیگار کشیدم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سانیول: بعد از ضربه سر زیدان به ماتراتزی، 2 سال با او حرف نزدم، در دستشویی رختکن 250 نخ سیگار کشیدم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید