سامسونگ، سیستم عامل اندروید را کنار می گذارد

به گزارش وبلاگ اندورید، براساس گزارشات منتشر شده سامسونگ میخواهد طی سال های آینده اندروید را کنار گذاشته و سیستم عامل جدیدی را جایگزین آن کند.

سامسونگ، سیستم عامل اندروید را کنار می گذارد

به گزارش وبلاگ اندورید، به نقل از Gizchina ، سامسونگ ممکن است خود را برای آینده ای آماده کند که گوشی های هوشمندش دیگر از سیستم عامل اندروید استفاده نکنند. در عوض، سیستم عامل جدیدی را اجرا خواهد نمود که چند سالی است در آزمایشگاه های گوگل در حال توسعه است. اگر پیگیر این قضیه بوده باشید احتمالاً می دانید که این سیستم عامل جایگزین فیوشا خواهد بود.

در اوایل امسال، معین شد که سامسونگ در توسعه فیوشا سهیم بوده است. اکنون، گزارش جدیدی حاکی از آن است که سامسونگ ممکن است چند قدم به جلو رفته و تصمیم گرفته باشد اندروید را پشت سر بگذارد. این شرکت کوشش خواهد نمود تا Fuchsia را جایگزین اندروید کند، اما ممکن است نهایی شدن این اقدام هنوز چند سالی طول بکشد.

در گذشته، گزارش ها حاکی از آن بود که فوشیا به عنوان جایگزین گوگل برای اندروید معرفی شده است. در حال حاضر، خیلی زود است که بگوییم آیا سیستم عامل Fuchsia با One UI یا پوسته اختصاصی دیگر سامسونگ عرضه می گردد. ماهیت منبع باز سیستم عامل به این معنی است که شرکت کره ای می تواند به راحتی پوسته و ویژگی های خود را بر روی Fuchsia اعمال کند.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "سامسونگ، سیستم عامل اندروید را کنار می گذارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ، سیستم عامل اندروید را کنار می گذارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید