ساری در یک قدمی برکناری از چلسی

تهران- خبرنگاران- رومن آبراموویچ مالک متمول باشگاه چلسی با وجود رسیدن آبی ها به فینال لیگ اروپا، آماده است تا مائوریتسیو ساری سرمربی ایتالیایی این تیم را برکنار کند.

ساری در یک قدمی برکناری از چلسی

روزنامه گزت دلو اسپورت روز چهارشنبه نوشت: ساری در نخستین فصل حضور در لیگ برتر جزیره پیروز شد تا چلسی را به رتبه سوم برساند اما با وجود شکست مقابل منچسترسیتی در فینال جام اتحادیه انگلیس، مرد ایتالیایی هنوز این فرصت را دارد تا با پیروزی مقابل آرسنال در فینال لیگ اروپا که 29 ماه مه (هشتم خردادماه) در باکوی ازبکستان برگزار می گردد، دستش از جام خالی نماند.

ساری هنوز 2 سال دیگر با چلسی قرارداد دارد اما براساس گزارش این روزنامه، آبراموویچ آماده است تا بدون در نظر دریافت مدت باقی مانده از قرارداد ساری، با وی قطع همکاری کند.

این گزارش مدعی است که تصمیم آبراموویچ هیچ ارتباطی با دستاوردهای چلسی در این فصل نداشته و صرفا به ضعف ساری در برقراری ارتباط با هواداران این تیم مرتبط است.

در جریان تعدادی از بازی های چلسی در فصل جاری، تصمیمات ساری در مورد تعویض ها از سوی هواداران هو شد و هواداران آبی ها در جریان پیروزی 2 بر یک این تیم مقابل کاردیف سیتی، شعارهایی با مضمون لعنت به ساری بال (سبک خاصی که منتسب به مرد 60 ساله ایتالیایی است) سر دادند.

علاوه بر این، ظاهرا ساری در فهرست افراد مورد علاقه آبراموویچ نیست و تصمیم وی برای انتقاد آشکار از بازی محبت آمیز تدارک دیده شده برای آبی ها مقابل نیوانگلند در آمریکا زیاد به مذاق بالانشینان در استمفورد بریج خوش نیامده است.

با این وجود، ساری زمانبندی این دیدار را زیر سوال برده و معتقد است بازی مذکور روند آماده سازی تیمش را برای فینال لیگ اروپا مقابل توپچی های لندن مختل خواهد نمود.

ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا

به "ساری در یک قدمی برکناری از چلسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساری در یک قدمی برکناری از چلسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید