رونالد کومان و شرح درباره یک ابهام عظیم

به گزارش وبلاگ اندورید، رونالد کومان، سرمربی بارسلونا، درباره دلیل نیمکت نشینی های میرالم پیانیچ و نهایتاً جدایی ااو از بلوگرانا شرح داد.

رونالد کومان و شرح درباره یک ابهام عظیم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اندورید، در تابستان سال گذشته بود که دو باشگاه بارسلونا و یوونتوس بر سر معاوضه میرالم پیانیچ و آرتور ملو با هم به توافق رسیدند تا هافبک بوسنیایی راهی نوکمپ شده باشد. با این حال پیانیچ یک فصل ناامید کننده را در بارسا سپری کرد و سرمربی هلندی این تیم یعنی رونالد کومان هیچ علاقه ای به استفاده از این بازیکن نشان داد تا او نهایتاً چندی پیش با قراردادی قرضی و یک ساله راهی بشیکتاش گردد.

به همین دلیل رونالد کومان امروز مصاحبه ای با موندو دیپورتیوو انجام داد و در بخشی از آن به صحبت درباره دلیل جدایی میرالم پیانیچ از این تیم پرداخت. سرمربی هلندی بارسلونا در این باره گفت: من فکر می کنم که شرایط برای این بازیکن ناامیدکننده رقم خورد. اما در رابطه با نحوه بازی ما و ایده هایمان در بازی با توپ یا بدون توپ، او نبرد را به هافبک های دیگر واگذار کرد و هیچ چیز دیگری وجود نداشت.

در مقطعی گفته شد که میرالم پیانیچ و رونالد کومان با یکدیگر به مشکل خورده اند و یکی از دلایلی که باعث شده ستاره بوسنیایی مورد استفاده قرار نگیرد هم همین مسئله است. با این حال رونالد کومان برای پیانیچ آرزوی موفقیت نموده و می گوید: من برای او برترین ها را آرزو می کنم. شرایط پیچیده بود و ما تمام کوشش خود را انجام دادیم اما بازیکنان دیگری در ترکیب وجود داشتند که از او بهتر بودند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "رونالد کومان و شرح درباره یک ابهام عظیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالد کومان و شرح درباره یک ابهام عظیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید