اسپورتینگ لیسبون با غلبه بر بارسلونا فاتح لیگ قهرمانان فوتسال اروپا شد

به گزارش وبلاگ اندورید، نماینده کشور پرتغال با بازگشتی فوق العاده پیروز شد رقیب نامدار اسپانیایی خود را در فینال لیگ قهرمانان فوتسال اروپا شکست دهد و عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کند.

اسپورتینگ لیسبون با غلبه بر بارسلونا فاتح لیگ قهرمانان فوتسال اروپا شد

به گزارش وبلاگ اندورید، پرونده مسابقات لیگ قهرمانان فوتسال اروپا در فصل 21-2021، شب گذشته (دوشنبه) با برگزاری بازی فینال این رقابت ها میان تیم های اسپورتینگ لیسبون پرتغال و بارسلونای اسپانیا در شهر زادار کرواسی بسته شد که این بازی را نماینده پرتغال با نتیجه 4 بر 3 به سود خود به سرانجام رساند و قهرمان شد.

اسپورتینگ در حالی قهرمان باشگاه های اروپا شد که با نتیجه 2 بر صفر از بارسلونا عقب بود. بارسایی ها در همان دقیقه نخست گل اول شان و در دقیقه 17 گل دوم را به ثمر رسانده و نیمه اول را با پیروزی پشت سر گذاشتند.

در نیمه دوم اما اسپورتینگ بازگشتی تماشایی به بازی داشت و در دقایق 25، 27، 30 و 36 چهار مرتبه دروازه حریف اسپانیایی را باز کرد. بارسلونا در دقیقه 37 گل سومش را هم زد، اما در نهایت نتوانست به بازگشت تیم پایتخت پرتغال پاسخ دهد و با قبول شکست از دفاع از عنوان قهرمانی فصل گذشته اش باز ماند. بارسایی ها با سه قهرمانی پس از تیم اینتر مووی استار اسپانیا که پنج قهرمانی دارد، دومین تیم پرافتخار لیگ قهرمانان فوتسال اروپا هستند.

همچنین این دومین قهرمانی اسپورتینگ لیسبون در سه فصل گذشته لیگ قهرمانان فوتسال اروپا بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اسپورتینگ لیسبون با غلبه بر بارسلونا فاتح لیگ قهرمانان فوتسال اروپا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسپورتینگ لیسبون با غلبه بر بارسلونا فاتح لیگ قهرمانان فوتسال اروپا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید