درخواست عجیب طرفداران تیم گراس هاپرز از بازیکنان: سینه خیز به رختکن برگردید!

در یکی از بازی های لیگ دسته اول فوتبال سوئیس، طرفداران یکی از پرافتخارترین تیم های لیگ این کشور از بازیکنان آن درخواستی عجیب کردند.

درخواست عجیب طرفداران تیم گراس هاپرز از بازیکنان: سینه خیز به رختکن برگردید!

به گزارش خبرنگاران، طرفداران تیم گراس هاپر زوریخ سوئیس در اعتراض به عملکرد و نتایج ضعیف این تیم، در حین بازی تیم شان از بازیکنان خواستند که پیراهن ها و جوراب هایشان را تحویل آنها دهند و سینه خیز به رختکن برگردند.

این درخواست عجیب آنها در جریان باخت 4 بر صفر مقابل لوسرن رخ داد، نتیجه ای که سقوط تیم شان را به دسته دوم فوتبال سوئیس قطعی می کرد، اتفاقی که در نزدیک 70 سال اخیر برای گراس هاپرز رخ نداده است.

اعتراض این گروه از طرفداران به حدی بود که مسئولان برگزار نماینده مسابقه مجبور به تعلیق بازی شدند. البته این اولین باری نیست طرفداران پرافتخارترین تیم سوئیس که اکنون در منطقه سقوط جدول قرار گرفته است با چنین اقدام هایی منجر به تعلیق بازی می شوند.

گراس هاپرز با 27 بار قهرمانی در لیگ سوئیس پرافتخارترین تیم این رقابت ها محسوب می گردد اما باختش مقابل لوسرن این تیم را محکوم به سقوط به دسته دوم می نماید. طرفداران اما صرفاً این اتفاق را به تعویق انداختند. آنها با تهدید به هجوم به زمین بازی سبب شدند که این بازی متوقف گردد. گروهی چند ده نفره نفر از طرفداران گراس هاپرز با نزدیک شدن به نرده های سکوهای استادیوم مقابل یک صف از مأموران ضدشورش، آنها را تهدید به یورش به زمین مسابقه کردند.

این اتفاق سبب شد که بازیکنان و مسئولان باشگاه به سمت سکوها بروند تا با طرفداران صحبت و آنها را آرام نمایند اما آنها از بازیکنان خواستند که پیراهن ها، شورت ورزشی و جوراب هایشان را تحویل بدهند چون لایق پوشیدن آنها نیستند. در همان حین بعضی از طرفداران فریاد می زدند که مانند سگ سینه خیز به رختکن برگردید. بعضی بازیکنان در نهایت تسلیم خواسته طرفداران شدند و پیراهن های شان را به آنها تحویل دادند.

بازی بعد از 15 دقیقه وقفه خاتمه، نیمه کاره رها شد و حالا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سوئیس باید در خصوص نتیجه این بازی حکم صادر کند چرا که هنوز نتیجه ای رسمی برای آن ثبت نشده است. محتمل ترین نتیجه هم این است که گراس هاپرز - تیمی که در 17 بازی اخیرش در لیگ پیروز نشده - بازنده بازی دانسته و سقوطش به دسته دوم فوتبال سوئیس موسوم به چلنج لیگ قطعی گردد.

طرفداران گراس هاپرز پیش از این هم در بازی تیمش در خانه تیم سیون با پرتاب فشفشه به زمین مسابقه در حالی که تیم شان داشت بازی را 2 بر صفر می باخت، باعث توقف و لغو بازی شده بودند. باشگاه گراس هاپرز با انتشار بیانیه ای ضمن محکوم کردن حرکت این گروه از طرفدارانش اقدام آنها برای به خاطر انداختن جان تماشاگران، پرسنل اجرایی استادیوم و بازیکنان را شرم آور خواند و آن را ویرانگر فوتبال دانست.

گراس هاپرز در حال حاضر با تنها 24 امتیاز در قعر جدول 10 تیمی لیگ دسته اول فوتبال سوئیس قرار گرفته و با تیم زاماکس که هنوز این شانس را دارد با بردن بازی پلی آف بقا، در این رقابت ها بماند، 12 امتیاز فاصله دارد. این در حالیست که تنها سه هفته دیگر به خاتمه فصل جاری لیگ سوئیس باقیست.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخواست عجیب طرفداران تیم گراس هاپرز از بازیکنان: سینه خیز به رختکن برگردید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست عجیب طرفداران تیم گراس هاپرز از بازیکنان: سینه خیز به رختکن برگردید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید