کنایه استانکوویچ به یوونتوسی ها بابت سه گانه قهرمانی

به گزارش وبلاگ اندورید، هافبک پیشین تیم فوتبال اینتر به یوونتوسی ها بابت سه گانه قهرمانی تیمش در سال 2010 کنایه زد.

کنایه استانکوویچ به یوونتوسی ها بابت سه گانه قهرمانی

به گزارش وبلاگ اندورید، دژان استانکوویچ که در سال 2010 به همراه اینترِ تحت راهنمایی ژوزه مورینیو سه گانه قهرمانی را تجربه کرد و با این تیم فاتح سری A، جام حذفی ایتالیا و لیگ قهرمانان اروپا شد، معتقد است یوونتوس با وجود سرمایه گذاری زیاد قادر به انجام این کار نیست.

هافبک پیشین اینتر در گفت وگو با شبکه تلویزیونی اسکای اسپورت ایتالیا گفت: ما با آن تیم اینتر تاریخ سازی کردیم. تنها با گذشت زمان متوجه خواهیم شد دستاوردی که ما داشتیم، واقعاً فوق العاده بود. برای مثال یوونتوس با وجود سرمایه گذاری زیادی که داشته، قادر به انجام این کار نبوده است.

وی اضافه کرد: دوران مختلف آغاز می شوند و به انتها می رسند. من تنها می توانم از ماسیمو موراتی و خانواده اش بابت چیزهایی که او به ما داد، تشکر کنم. سال دوم حضور مورینیو در اینتر خیلی مهم بود، به ویژه بازیکنانی که او انتخاب کرد و سیستم و شخصیتی که ما در آن تیم داشتیم.

استانکوویچ 41 ساله توضیح داد: در آن مقطع می خواستیم هر جامی که وجود دارد را ببریم. ما در بازی با دیناموکیف در مرحله گروهی لیگ قهرمانان خوش شانس بودیم، برای همین با خود گفتیم که باید از این مورد نهایت استفاده را ببریم. سپس چلسی را در مرحله یک شانزدهم نهایی شکست دادیم و در دو ماه انتهای تنها 13 یا 14 بازیکن در دسترس مورینیو بودند. تنها ذهنیت مان بود که ما را به تاریخ 22 مِی (فینال مقابل بایرن) و تاریخ سازی سوق داد.

هافبک پیشین تیم ملی صربستان و سرمربی کنونی ستاره سرخ بلگراد در انتها اعلام نمود: ما در 45 روز انتهای فصل در حال فروپاشی بودیم، اما ژوزه مورینیو از درون ما چیز بیشتری بیرون کشید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کنایه استانکوویچ به یوونتوسی ها بابت سه گانه قهرمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه استانکوویچ به یوونتوسی ها بابت سه گانه قهرمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید