حذف از جام جهانی، بدتر از مرگ یک عضو خانواده!

به گزارش وبلاگ اندورید، به گزارش رکورد، برزیل با وجود اینکه یکی از مدعیان جام جهانی بود، در مرحله یک چهارم نهایی مقابل کرواسی در ضربات پنالتی باخت و حذف شد.

حذف از جام جهانی، بدتر از مرگ یک عضو خانواده!

ریچارلیسون درباره حذف از جام دنیای گفت: این حذف یک شوک برای همه ما بود. من فکر می کنم حذف از جام دنیای بدتر از از دست دادن یکی از اعضای خانواده است. بازیابی خودمان بعد از بازی با کرواسی که باختیم سخت بود. الان هم وقتی ویدئو ها را در اینترنت می بینم، غمگین می شوم، اما ما باید ادامه دهیم. من یک فوتبالیست جوان هستم و فکر می کنم چند جام دنیای دیگر در پیش دارم. برزیل برای بردن جام به قطر رفت. من یک گل خیلی خوب به صربستان زدم، اما این اصلا هدف اصلی من نبود و دوست داشتم قهرمان شویم.

البته ریچارلیسون یک افتخار در این جام کسب کرد. ضربه قیچی ریچارلیسون، دومین گلی بود که او در بازی با صربستان در مرحله گروهی به ثمر رساند، به عنوان رجحانن گل جام دنیا انتخاب شد. این جایزه به لطف رای طرفداران پس از نظرسنجی فیفا اهدا شده است. گل ریچارلیسون در دقیقه 73 به ثمر رسید؛ زمانی که او پاس وینیسیوس از جناح چپ را مهار کرد و پس از یک ضربه قیچی از روی نقطه پنالتی، توپ را از کنار میلینکوویچ ساویچ عبور داد.

او درباره انتخاب گل خود به عنوان زیباترین گل رقابت ها گفت: ما به آنجا رفتیم تا جام را ببریم، اما من برای آن گل خوشحالم و به نظرم واقعا گل زیبایی بود.

تاتنهام تیم ریچارلیسون این هفته در داربی شمال لندن باختت. در ملاقاتی حساس تاتنهام و آرسنال برابر هم به میدان رفتند که این ملاقات با رجحان 2 بر صفر صدرنشین به خاتمه رسید. مهاجم برزیلی درباره این ملاقات نیز گفت: نتیجه آن چیزی نبود که انتظار می رفت، اما اکنون زمان ادامه کار است.

منبع: فرارو

به "حذف از جام جهانی، بدتر از مرگ یک عضو خانواده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حذف از جام جهانی، بدتر از مرگ یک عضو خانواده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید