تسنیم: چرا تعطیلی روز دوشنبه مدارس تهران هنوز اعلام نشده است؟!

به گزارش وبلاگ اندورید، تسنیم نوشت: تقریباً تمام شهرهای استان تهران طی روزهای اخیر شاهد بارش برف سنگین بوده و از صبح امروز بارش مستمر برف شروع شده و تا به این ساعت تمام نقاط شهر تهران از شمال تا جنوب یکدست سفیدپوش شده و این شرایط در تمام شهرستان های استان تهران نیز صادق است.

تسنیم: چرا تعطیلی روز دوشنبه مدارس تهران هنوز اعلام نشده است؟!

بارش سنگیم برف، امروز تعطیلی بیشتر مدارس در نوبت صبح و عصر در استان را در پی داشت.

با وجود ادامه بارش برف در شهر تهران و اعلام هواشناسی استان تهران مبنی بر اینکه در همه ایستگاه های شهرستان های استان تهران، بارش برف ادامه دارد و انتظار می رود شرایط بارشی تا نیمه شب و صبح فردا دوشنبه 24 بهمن ادامه دار باشد اما تا به این لحظه، تصمیمی برای تعطیلی مدارس استان تهران اتخاذ و اعلام نشده است!

قطع به یقین صبح فردا، تهران شاهد یخبندان شدید در کنار انباشت برف در تمام مسیرهای تردد شهری و بین شهری خواهد بود حال با این اوصاف، سؤال اساسی از مسؤلان مربوطه در استانداری تهران و آموزش و پرورش این است که چرا هنوز هیچ تصمیمی برای تعطیلی مدارس در روز دوشنبه اتخاذ نشده است؟

آیا بازهم برای فردا باید شاهد اعلام دیرهنگام تعطیلی مدارس، آن هم پس از حضور صبحگاهی دانش آموزان و معلمان در مدارس باشیم؟!

باید خطاب به مسؤلان مربوطه گفت که شرایط جوی فردا و یخبدان معابر از عصر امروز به خوبی و وضوح قابل پیش بینی بوده و اعلام تعطیلی مدارس در روز دوشنبه، حداقل تصمیم مدبرانه در این شرایط جوی بود که می توانست عصر امروز اعلام گردد اما متاسفانه تا به این ساعت، خلاف آن را شاهد بوده ایم.

منبع: فرارو

به "تسنیم: چرا تعطیلی روز دوشنبه مدارس تهران هنوز اعلام نشده است؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسنیم: چرا تعطیلی روز دوشنبه مدارس تهران هنوز اعلام نشده است؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید