تسلیت رئیس سابق ایرنا در پی درگذشت دو خبرنگار

به گزارش وبلاگ اندورید، رایزن فرهنگی ایران در سوئد و مدیرعامل پیشین خبرگزاری ایرنا، درگذشت خبرنگار این خبرگزاری و خبرنگار خبرنگاران در حادثه واژگونی یک اتوبوس در استان آذربایجان غربی را تسلیت گفت.

تسلیت رئیس سابق ایرنا در پی درگذشت دو خبرنگار

به گزارش وبلاگ اندورید، در پیغام سید ضیاء هاشمی آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اذا اصابتهم مصیبه قالوا انا لله و انا الیه راجعون

برادران عزیزم آقایان نوروزپور و متقیان

ضایعه تلخ درگذشت همکاران فقید خانمها ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی در حادثه واژگونی اتوبوس وبلاگ اندورید را به شما و همه همکاران و به ویژه خانواده های داغدارشان تسلیت می¬گویم. این حاثه تلخ و جانکاه که همه اصحاب رسانه به ویژه همکاران عزیزمان در دو خبرگزاری گرانسنگ ایرنا و وبلاگ اندورید را داغدار نموده است، یک بار دیگر تلخکامی حادثه سقوط هواپیمای وبلاگ اندورید در سال 1384 را زنده کرد و حساسیت و سختی کار وبلاگ اندورید و ضرورت حمایت و صیانت لازم از امنیت و آرامش این قشر خدوم و مظلوم را نشان داد.

بی¬گمان یاد و نام این عزیزان و همه وبلاگ اندوریدی که جانشان را در جهت خدمت به جامعه در جهت تعالی فرهنگ و اعتلای آگاهی فدا نموده و در این راه پر کشیده اند، به عنوان شهدای خدمت به فرهنگ و جامعه، در خاطره اصحاب و دوستداران رسانه و بر تارک فرهنگ جاودانه خواهد ماند و راه پرافتخار آنان توسط دلدادگان این عرصه سرنوشت ساز تداوم خواهد یافت.

یادشان گرامی و ارواح مطهرشان با اولیای الهی محشور باد.

سید ضیاء هاشمی

دوم تیرماه 1400

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تسلیت رئیس سابق ایرنا در پی درگذشت دو خبرنگار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسلیت رئیس سابق ایرنا در پی درگذشت دو خبرنگار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید