اینفوگرافی، خطرات گرمازدگی در تابستان

به گزارش وبلاگ اندورید، بدن انسان نمی تواند گرمای بیش از حد را تحمل کند. فرایند هایی که ما را زنده نگه می دارند در یک بازه دمایی تعیین هستند. این بسته به شخص به طور کلی بین 36 تا 37 درجه سانتیگراد (96.8 درجه تا 98.6 درجه فارنهایت) است.

اینفوگرافی، خطرات گرمازدگی در تابستان

وبلاگ اندورید| بدن انسان در خنک سازی خود و پایین آوردن دما مهارت دارد، اما فقط تا یک محدوده تعیین. با افزایش سرسام آور دما، بدن ممکن است نتواند گرمای اضافی را به میزان کافی خوب و سالم حفظ کند و ممکن است همه گروه های سنی به طور مساوی رنج نبرند.

بدن انسان نمی تواند گرمای بیش از حد را تحمل کند. فرایند هایی که ما را زنده نگه می دارند در یک بازه دمایی تعیین هستند. این بسته به شخص به طور کلی بین 36 تا 37 درجه سانتیگراد (96.8 درجه تا 98.6 درجه فارنهایت) است.

جاناتان سامت رئیس دانشکده بهداشت عمومی کلرادو در آرورا شرح می دهد: اگر درجه حرارت اصلی بدن کسی بالاتر رود، واکنش اصلی بدن در برابر گرما، کوشش برای خلاص شدن از شر آن است. برای خلاص شدن از شر گرمای بیش از حد، رگ های خونی پوست گشاد یا منبسط می شوند. در همان زمان، قلب سریعتر آغاز به تپش می نماید؛ که جریان خون را به پوست هل می دهد. در آنجا خون می تواند گرما آزاد کند تا خنک گردد. در همین حال، عرق ایجاد می گردد تا دمای پوست پایین بیاید.

منبع: فرادید

به "اینفوگرافی، خطرات گرمازدگی در تابستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینفوگرافی، خطرات گرمازدگی در تابستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید