آیا می توانید پلنگ پنهان شده در این عکس که در شبکه های اجتماعی بسیار پر سر و صدا شده را پیدا کنید؟

به گزارش وبلاگ اندورید، در تصویر بالا یک پلنگ در حالت دراز کشیده قرار گرفته است. آیا شما می توانید این پلنگ را در این عکس پیدا کنید؟

آیا می توانید پلنگ پنهان شده در این عکس که در شبکه های اجتماعی بسیار پر سر و صدا شده را پیدا کنید؟

این عکس توسط یک عکاس در کشور هنور گرفته شده است. در نگاه اول یک عکس بسیار ساده و پیش پا افتاده است که هیچ چیزی ندارد. یک گودال پر از خاک را نشان می دهد که در پس زمینه اش هم یک درخت و شاخه ای دیده می شود.

اما با بررسی دقیق تر و جست وجوگرانه در آن می توانیم یک پلنگ نشسته را درون خاک ها بیابیم و آنگاه به اهمیت این عکس پی ببریم. این پلنگ کاملا خودش را با خاک های اطرافش استتار کرده است و دیدنش با چشم عادی بسیار سخت است.

در واقع، وقتی شما می توانید این پلنگ را پیدا کنید که بدانید در این عکس چیزی نهفته است وگرنه در حالت عادی اصلا قابل تشخیص دید و حتی انتظارش را هم ندارید. چه بسا مانند شکارهای این پلنگ غافل گیر هم شوید.

مدیر جوان حساب کاربری توییتر Bella Lack با انتشار این عکس، می گوید فردی آن را برایش ارسال کرده و ازش خواسته پلنگ درون عکس را پیدا کند. او می گوید کاملا مطمئن بوده دارند با او شوخی می کنند ولی در نهایت یک پلنگ درون عکس بوده است.

یک استتار ذاتی و طبیعی

بیش از 150 هزار کاربر توییتر این عکس را فالو کرده و بسیاری از آن ها اعتراف کردند نتوانستند پلنگی مشاهده کنند یا پس از بارها جست وجو در عکس و بررسی پیکسل به پیکسل آن متوجه پلنگ شدند.

پلنگ ها به طور ذاتی از پوستی خاکی و لکه دار بهره می برند که بهترین استتار در طبیعت است. بهترین چیزی است که یک شکارچی می تواند داشته باشد تا در هر جایی از خاک و کوه گرفته تا درخت و علفزارها کمین کند و دیده نشود.

یکی از کاربران معروف توییتر نوشته است برای مدت زمان زیادی به این عکس خیره شده است تا به مرز دیوانگی رسیده است. او می گوید دیگر از هر تله ای خاک می ترسد. چون ممکن است چیزی نباشد که او با چشم خود دیده است.

پلنگ ها بیشتر در مناطق جنوبی افریقا و برخی کشورهای آسیایی مانند مالزی، پاکستان و ایران زندگی می کنند.

منبع

منبع: یک پزشک

به "آیا می توانید پلنگ پنهان شده در این عکس که در شبکه های اجتماعی بسیار پر سر و صدا شده را پیدا کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آیا می توانید پلنگ پنهان شده در این عکس که در شبکه های اجتماعی بسیار پر سر و صدا شده را پیدا کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید