95 درصد از دستگاه های شهربازی ابهر استاندارد نیست

شهردار ابهر گفت: 95 درصد از دستگاه های نصب گردیده در شهر بازی ابهر استاندارد نیست .

95 درصد از دستگاه های شهربازی ابهر استاندارد نیست

به گزارش خبرنگاران، محمدرضا ذوالقدری ها در نشست خبری شورا و شهردار، از ایجاد پارک چندمنظوره در ابهر اطلاع داد و گفت: با کوشش های انجام شده به زودی پارک چنده منظوره بین ابهر و شریف آباد ایجاد می گردد .

وی با اشاره به خاموشی چراغ های بلوار وحدت و سرقت کابل های آن که تردد را در شب با مشکل روبه رو می نماید، اعلام کرد: متاسفانه پنج بار کابل های برق مسیر بلوار وحدت از میدان توحید شناط بالا به سمت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ابهر به سرقت رفته و علی رغم اینکه دزد هم دستگیر گردیده ولی چیزی عاید شهرداری نگردیده که با توجه به بالا بودن قیمت کابل، شهرداری متحمل خسارت گردیده است .

این مسئول مطرح نمود: بنا به درخواست های مردم و جلوگیری از حوادث ناگوار، به زودی با کابل کشی مجدد، روشنایی این مسیر دوباره برقرار خواهد شد .

شهردار ابهر با اشاره به جمع آوری دستگاهای بازی در پارک های ابهر، ادامه داد: متاسفانه بیش از 95 درصد از دستگاه های نصب گردیده در شهربازی، چه قدیم و چه جدید، استاندارد نیست .

وی اضافه کرد: در این راستا پیمانکار جذب گردیده به زودی کار نصب و بازسازی دستگاه های بازی با استاندارد و با امنیت خاطر بیشتر در فاز اول شهر بازی ابهر انجام خواهد شد .

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "95 درصد از دستگاه های شهربازی ابهر استاندارد نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "95 درصد از دستگاه های شهربازی ابهر استاندارد نیست"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید