نتایج قطعی آرای مجلس یازدهم در یزد اعلام شد

به گزارش وبلاگ اندورید، رئیس ستاد انتخابات استان یزد نتایج قطعی آرای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در یزد را اعلام کرد.

نتایج قطعی آرای مجلس یازدهم در یزد اعلام شد

به گزارش وبلاگ اندورید آنلاین به نقل از وبلاگ اندورید، احمد ترحمی، رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: با اتمام شمارش آراء شرکت کنندگان در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، 4 نفر راه یافته به مجلس از 4 حوزه انتخابیه استان تعیین شدند.

وی افزود: نمایندگان استان در مجلس آینده در 4حوزه انتخابیه در همین مرحله تعیین شده اند.

ترحمی ادامه داد: در حوزه انتخابیه یزد و اشکذر محمدصالح جوکار بیشترین میزان آراء شرکت کنندگان در انتخابات را کسب کرد و در حوزه انتخابیه تفت و میبد سیدجلیل میرمحمدی میبدی از سایر رقبا پیشی گرفت و پیروز به کسب بیشترین آراء شرکت کنندگان در انتخابات شد.

رئیس ستاد انتخابات استان گفت: در حوزه انتخابیه اردکان نیز محمدرضا دشتی اردکانی پیروز به کسب اکثریت آراء شرکت کنندگان در انتخابات شد و در حوزه انتخابیه بافق، بهاباد، خاتم، ابرکوه و مهریز محمدرضا صباغیان نماینده این حوزه انتخابیه در مجلس دهم با کسب اکثریت آراء برای دومین بار به عنوان نماینده مردم این حوزه انتخابیه برای مجلس یازدهم انتخاب شد.

استان یزد در مجلس شورای اسلامی دارای 4 کرسی نمایندگی است.

محمدرضا صباغیان بافقی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیروز شد با کسب 26 هزار و 865 رای در حوزه انتخابیه ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز بار دیگر به عنوان نماینده مردم این 5 شهرستان به مجلس راه یابد.

محمدصالح جوکار با کسب 105 هزار و 549 رای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیروز شد به عنوان نماینده جدید مردم یزد و اشکذر وارد مجلس شورای اسلامی شود.

سید جلیل میرمحمدی میبدی در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیروز شد با کسب 20 هزارو 286 رای در حوزه انتخابیه تفت ومیبد وارد مجلس شورای اسلامی شود.

محمدرضا دشتی اردکانی با کسب 15 هزار و 848 رای در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی پیروز شد به عنوان نماینده جدید مردم اردکان وارد مجلس شورای اسلامی شود.

منبع: همشهری آنلاین

به "نتایج قطعی آرای مجلس یازدهم در یزد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج قطعی آرای مجلس یازدهم در یزد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید