نارضایتی رانگنیک از عملکرد بازیکنان منچستریونایتد پس از تجربه اولین شکست

به گزارش وبلاگ اندورید، سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد پس از تجربه اولین شکستش در این تیم، به ضعیف بودن عملکرد شاگردانش اذعان داشت.

نارضایتی رانگنیک از عملکرد بازیکنان منچستریونایتد پس از تجربه اولین شکست

به گزارش وبلاگ اندورید، رالف رانگنیک هم سرانجام طعم شکست را روی نیمکت منچستریونایتد چشید. سرمربی 63 ساله آلمان که هشتم آذر سکان هدایت شیاطین سرخ را در دست گرفت و جانشین اولگنار سولسشایر شد، شب گذشته (دوشنبه) شاهد شکست خانگی یک بر صفر مردانش برابر ولورهمپتون بود. این اولین باخت من یونایتد با هدایت رانگنیک بود که در نتیجه باز شدن دروازه این تیم در دقیقه 83 رخ داد.

سرمربی سابق لایپزیگ در سرانجام بازی ضمن ابراز نارضایتی از نتیجه بازی گفت: نه کار تیمی مان خوب بود نه عملکرد فردی بازیکنان مان. در نیمه اول مسائل بزرگی داشتیم که نمی گذاشت به هدف مان برسیم. در نیمه دوم ما سیستم بازی مان را تغییر دادیم و از سه مدافع میانی استفاده کردیم و برای 15 دقیقه بر بازی مسلط شدیم و در آن بازه زمانی هم می توانستیم گل بزنیم اما در نهایت گل خوردیم آن هم در حالی که به مقدار کافی بازیکن در محوطه جریمه داشتیم که دفاع کنیم. فیل جونز توپ ارسالی حریف را دفع کرد اما دروازه مان به شیوه ای که مشابه آن را در این فصل زیاد دیده ام، باز شد.

رانگنیک اضافه کرد: موتینیو در حالی دروازه ما را باز کرد که هیچ کسی مهارش نکرده بود و به همین دلیل هم توانست به راحتی توپ را به سمت دروازه ما شوت کند. از بابت نتیجه بسیار ناراحتم و از بخش هایی از عملکردمان هم ناراضی ام. حریف با 4، 5 هافبک بازی می کرد و همین باعث شد که کنترل بازی در میانه میدان برای ما سخت شود. به همین دلیل تصمیم به تغییر آرایش تاکتیکی مان گرفتیم که این کار کنترل مان را بر بازی بیشتر کرد. حریف موقعیت های چندانی برای گلزنی نداشت اما این خود ما بودیم که موقعیت های مان را یکی پس از دیگر از دست دادیم. به همین دلیل باید اعتراف کنم که حق ولورهمپتون بود که بازی را ببرد. این تیم بهترین تیمی بوده که از زمان آمدنم با آن روبه رو شده ایم. در این بازی نسبت به بازی های قبلی بیشتر دچار مشکل شدیم.

سرمربی شیاطین سرخ که تیمش اکنون 4 امتیاز با رده چهارم جدول و 22 امتیاز با صدر جدول فاصله دارد، در سرانجام گفت: این بازی نشان داد که تیم ما هنوز کلی کار دارد. در این بازی مرتکب اشتباهاتی شدیم که واقعاً ضرورتی نداشت. من نمی خواهم درباره عملکرد فردی بازیکنانم صحبت کنم چون مشکل بیشتر تیمی است. ما باید هر بازی را جداگانه بررسی کنیم. تا قبل از این ما 10 امتیاز از 12 امتیاز ممکن را کسب کرده بودیم. امروز هم اولین باخت مان را مقابل یک تیم خوب متحمل شدیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نارضایتی رانگنیک از عملکرد بازیکنان منچستریونایتد پس از تجربه اولین شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نارضایتی رانگنیک از عملکرد بازیکنان منچستریونایتد پس از تجربه اولین شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید