علیرضا بیرانوند در میان برترین های مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا

به گزارش وبلاگ اندورید، کارشناسان سایت فاکس اسپورتس آسیا، علیرضا بیرانوند را به عنوان یکی از 10 نفر برتر دور یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا معرفی کردند.

علیرضا بیرانوند در میان برترین های مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا

به گزارش وبلاگ اندورید، سایت فاکس اسپورتس آسیا که به اتفاقات مسابقات جام ملت های آسیا می پردازد، 10 نفر برتر دور یک هشتم نهایی این رقابت ها را معرفی کرد که نام علیرضا بیرانوند، سنگربان تیم ملی کشورمان نیز در این لیست دیده می گردد.

فاکس اسپورتس درخصوص بیرانوند نوشت: انتخاب دروازه بان به عنوان بهترین بازیکن یک تیم، زمانی که تیمش به فزونی راحت 2 بر صفر دست می یابد، عجیب به نظر می رسد، اما این برای علیرضا بیرانوند و با نمایش قهرمانانه او، اتفاق عجیبی نیست. دیدار تیم های ملی ایران و عمان می توانست سرنوشت بسیار متفاوتی داشته باشد.

پس از اینکه مجید حسینی در دقیقه اول مسابقه یک پنالتی به حریف داد، بیرانوند در مهار پنالتی احمد المحیجری، عملکردی فوق العاده داشت و با واکنش خوبی که پیش از سرانجام نیمه نخست از خود نشان داد، فزونی 2 بر صفر تیم ملی ایران را تضمین کرد. پس از عملکرد قهرمانانه بیرانوند در جام جهانی 2018، او به پیشرفت ادامه می دهد و خود را به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان قاره آسیا معرفی نموده است.

سایر اسامی که در لیست فزونین های مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا حضور دارند، به توضیح زیر است:

دوان وانهائو (ویتنام)، ژنگ ژی (چین)، تیراتون بونماتان (تایلند)، تاکهیرو تومیاسو (ژاپن)، تام روگیچ (استرالیا)، هوانگ هی چان (کره جنوبی)، حمد الشمسان (بحرین)، بسام الراوی (قطر) و مارچلو لیپی (سرمربی چین)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "علیرضا بیرانوند در میان برترین های مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیرضا بیرانوند در میان برترین های مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید