شکایت مجلس از وزارت راه وشهرسازی

به گزارش وبلاگ اندورید، رئیس کمیسیون عمران از دو شکایت مجلس از دولت به دلیل عدم واگذاری زمین های دولتی و عدم ورود جدی به نوسازی بافت های فرسوده اطلاع داد.

شکایت مجلس از وزارت راه وشهرسازی

به گزارش گروه رسانه های وبلاگ اندورید، محمدرضا رضایی کوچی در تبادل نظر با مهر از دو شکایت کمیسیون عمران از دولت در زمینه مسکن اطلاع داد.

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی در زمینه واگذاری زمین های دولتی و بازسازی بافت های فرسوده، ورود جدی نداشته است که اگر این اقدام انجام می شد، قیمت مسکن بیش از 20 درصد کاهش می یافت.

رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: گزارشی را طبق ماده 235 آئین نامه داخلی در خصوص عملکرد دستگاه هایی که همکاری لازم را با وزارت راه و شهرسازی برای واگذاری زمین های دولتی نداشته اند، تهیه نموده ایم که به صحن علنی مجلس ارائه خواهد شد.

رضایی کوچی اضافه نمود: علاوه بر این، گزارش دیگری طبق ماده 235 آئین نامه داخلی از عملکرد وزارت راه و شهرسازی در نوسازی بافت های فرسوده تهیه نموده ایم که این گزارش نیز به زودی در صحن علنی مجلس قرائت خواهد شد.

به گزارش مهر، طبق ماده 235 آئین نامه داخلی مجلس، نمایندگان می توانند از تخلفات و عملکرد دستگاه های اجرایی به قوه قضائیه شکایت نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "شکایت مجلس از وزارت راه وشهرسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شکایت مجلس از وزارت راه وشهرسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید