شهربازی پارک بعثت تهران پلمب شد

به گزارش وبلاگ اندورید، مدیرکل استاندارد استان تهران با اشاره بر اجرای طرح ضربتی نظارت بر شهربازی ها و تجهیزات بازی در استان، از پلمب کلیه تجهیزات غیراستاندارد شهربازی بعثت، در منطقه 16 شهر تهران، اطلاع داد.

شهربازی پارک بعثت تهران پلمب شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان تهران، عباس نوری در تشریح این خبر اضافه کرد: شهربازی پارک بعثت شهر تهران، علیرغم پیگیری های کارشناسان اداره کل و شهرداری مربوطه، و نیز اخطار به بهره بردار در مورد ممنوعیت فعالیت کلیه تجهیزات به علت عدم اخذ مجوز بهره برداری، به وسیله بازرسان استاندارد پلمب شد.

وی ادامه داد: اداره کل استاندارد استان تهران در آستانه تعطیلات تابستانی و افزایش مقدار استفاده از تجهیزات تفریحی، ضمن مکاتبه با کلیه شهرداران منطقه ها 22 گانه و حومه، در مورد لزوم ممانعت از فعالیت اماکن تفریحی فاقد مجوز بهره برداری معتبر از این اداره کل، طرح ضربتی نظارت بر اماکن تفریحی استان تهران را شروع نموده است.

این مقام مسؤول در سرانجام گفت: کارشناسان اداره کل با شناسایی اماکن فاقد مجوز بهره برداری معتبر از این اداره کل در بوستان های استان تهران، تجهیزات تفریحی مستقر در این اماکن را پلمب می کنند.

لازم به ذکر است، همه تجهیزات تفریحی اعم از شهربازی ها، کابل راه ها و مراکز تفریحی آبی مشمول استاندارد اجباری اند و بهره برداران این اماکن باید تصویر مجوز بهره برداری معتبر خود را در معرض دید مراجعین و در مجاورت تجهیزات تفریحی نصب کنند؛ این مطالبه، حق مسلم عموم مردم است.

منبع: فرارو

به "شهربازی پارک بعثت تهران پلمب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهربازی پارک بعثت تهران پلمب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید