سومین رویداد تهران هوشمند برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ اندورید به نقل از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، روزهای ابتدایی هفته تهران هوشمند از سیزدهم تا پانزدهم آذر 1398 به برگزاری سومین چالش نوآوری تهران هوشمند (هکاتون) اختصاص خواهد داشت.

سومین رویداد تهران هوشمند برگزار می گردد

افتتاح مراکز نوآوری، برپایی گذر نوآوری در پایتخت، برگزاری رویداد دیگری از سلسله رویدادهای اینوتهران و رونمایی از پروژه های تهران هوشمند از جمله برنامه های این هفته است.

از دیگر بخش های در نظر گرفته شده برای این هفته، افتتاح مرکز زندگی هوشمند، برپایی نمایشگاه نیازهای فناورانه شهرداری، رونمایی از فن بازار شهری، تور بازدید از رصدخانه شهری و موزه نقشه تهران، نشست مدیران کلان شهرها و همچنین گردهمایی روسای شورایاری ها است.

اولین کنفرانس تهران هوشمند نیز در این هفته و در روزهای 18 و 19 آذرماه با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این کنفرانس ارتقای سطح علمی این رویداد و آنالیز روش های هوشمند مدیریت شهری با شیوه های داده محور است.

همایش و نمایشگاه دو روزه تهران هوشمند نیز در روزهای هجدهم و نوزدهم آذرماه در مرکز همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد. محورهای این همایش داده باز و حکمروایی هوشمند شهری- مطلع سازی، آموزش و توانمند سازی شهروندان در حوزه شهر هوشمند- مشارکت ذینفعان، بهره وری و اقتصاد پایدار مبتنی بر داده- شهر نوآور و توسعه کسب و کارهای فناورانه بر پایه داده است.

از دیگر محورهای این همایش می توان به کلان داده، داده کاوی و استخراج داده های سودمند و قابل اعتماد-شهر هوشمند و شاخص های ارتقای کیفیت زندگی در شهرها- توسعه پایدار و چالش های محیط زیست شهری-جا به جایی هوشمند، مدل سازی و تحلیل داده های حمل و نقل شهری- کاربردها و روندهای مبتنی بر هوش مصنوعی در خدمات شهر هوشمند اشاره نمود.

افتتاحیه همایش دو روزه تهران هوشمند با حضور مدیران ارشد شهری و دولتی همراه است و برگزاری پنل های تخصصی و کارگاه های آموزشی، مسابقات استارت آپ ها در حوزه مدیریت شهری و شهر هوشمند، نشست تجربه فناوری و درس های استارت آپی، نشست مدیران کلانشهرها، سیتی تاک (city talk)، کافه سرمایه و برپایی نمایشگاه استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان و نوآور از دیگر برنامه های این همایش 2 روزه است.

شرکت در سومین همایش و نمایشگاه تهران هوشمند از لینک smart.tehran.ir امکان پذیر است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سومین رویداد تهران هوشمند برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سومین رویداد تهران هوشمند برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید