رکورد مصرف برق دوباره شکست

به گزارش وبلاگ اندورید، رکوردشکنی پیاپی مصرف برق همچنان ادامه دار شده، به گونه ای که روز گذشته میزان مصرف به 58 هزار و 243 مگاوات رسید.

رکورد مصرف برق دوباره شکست

گرم تر شدن هوا در کشورمان به فرایند افزایشی مصرف برق دامن زد به گونه ای که روز گذشته و در ساعت 12 و 51 دقیقه میزان مصرف به بالاترین حد خود در چند روز اخیر رسید.

جدیدترین گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران نشان می دهد: که 58 هزار و 243 مگاوات برق روز گذشته در حالی مصرف شد که روز قبل این عدد 58 هزار و 100 مگاوات بود.

میزان مصرف روز گذشته نسبت به زمان مشابه پارسال که 54 هزار و 951 مگاوات مصرف شده بود بیش از سه هزار مگاوات افزایش نشان می دهد.

البته مصرف برق، برخلاف روزهای گذشته که در شب بیشتر می شد، شب گذشته فرایند کاهشی به خود گرفت.

شب گذشته مصرف برق به 58 هزار و 169 مگاوات کاهش یافت که گرچه نسبت به مصرف روز کاهشی بود، اما در مقایسه با سال گذشته که 54 هزار و 283 مگاوات مصرف شده بود، رشد بیش از سه هزار مگاواتی را نشان می دهد.

فرایند مصرف برق در بخش صنایع اما روز گذشته متفاوت رقم خورد به طوری که میزان مصرف این بخش در ساعت 12 و 51 دقیقه به پایین ترین حد یعنی 3 هزار و 999 مگاوات رسید.

شب گذشته این مصرف پایین، تغییر جهت داده و در ساعت 21 و 35 دقیقه به رقم چهار هزار و 220 مگاوات افزایش یافت.

روز گذشته فرایند مصرف برق متفاوت ترین روزهای خود را به نمایش گذاشت و از طرفی نشان داد گرمای هوا برشدت استفاده از وسایل سرمایشی افزوده و مصرف برق مقهور گرما شده است.

فرایند مصرف همچنین نشان داد توصیه درباره تنظیم درجه کولرگازی روی دمای آسایش هم مقهور گرما شده است.

منبع: اتاق بازرگانی ایران

به "رکورد مصرف برق دوباره شکست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکورد مصرف برق دوباره شکست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید