خبرنگاران هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان در بورس عرضه می شود

به گزارش وبلاگ اندورید، تهران- خبرنگاران- مدیر عامل هلدینگ انرژی گستر سینا از عرضه این هلدینگ و یک شرکت زیر مجموعه آن در بازار سرمایه طی سال جاری خبر داد.

خبرنگاران هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان در بورس عرضه می شود

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی بنیاد مستضعفان جواد اوجی با اشاره به سیاست بنیاد مستضعفان برای حضور هرچه بیشتر در بازار سرمایه و بورس اظهار کرد: اکنون شرکت حفاری شمال و یک شرکت دیگر از زیر مجموعه های هلدینگ انرژی گستر سینا، در بازار سرمایه حضور دارند.

مدیرعامل هلدینگ انرژی گستر سینا، ادامه داد: با توجه به سیاست بنیاد مستضعفان مبنی بر حضور حداکثری شرکت های زیر مجموعه این بنیاد در بازار سرمایه، برنامه ریزی های لازم انجام گرفته است تا به زودی شرکت قطران زغال سنگ از شرکت های زیر مجموعه این هلدینگ، وارد بورس شده و سهام آن در بازار سرمایه عرضه شود.

وی گفت: علاوه بر شرکت قطران زغال سنگ، مقدمات عرضه سهام هلدینگ انرژی گستر سینا نیز در بازار سرمایه و بورس فراهم شده و این هلدینگ نیز در نیمه نخست امسال در بورس عرضه می شود.

به گزارش وبلاگ اندورید شرکت های حفاری شمال، قطران زغال سنگ، پایندان و انرژی گستر پارس از زیر مجموعه های این هلدینگ هستند که در حوزه انرژی و فعالیت های پیمانکاری این صنعت فعالیت می کنند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان در بورس عرضه می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران هلدینگ انرژی بنیاد مستضعفان در بورس عرضه می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید