خبرنگاران شهروند خیّّر تکابی 88 کیلو عسل به پرستاران اهدا کرد

به گزارش وبلاگ اندورید، مهاباد- خبرنگاران- مدیر شبکه بهداشت و درمان تکاب گفت: شهروند خیّر تکابی در اقدامی انسان محبت آمیز 88 کیلوگرم عسل طبیعی به پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بخش مراقبت کرونا و سایر بخش های بیمارستان شهدای این شهرستان اهدا کرد.

خبرنگاران شهروند خیّّر تکابی 88 کیلو عسل به پرستاران اهدا کرد

علی سعیدی روز آدینه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ اندورید اضافه کرد: ناصر عارضی خیّر تکابی که از تولیدنمایندگان عسل طبیعی در تکاب است، جهت حمایت و دل گرمی کادر درمانی بیمارستان این شهرستان با شیه های عسل از خدمات و زحمات پزشکان و پرستاران قدردانی کرد.

وی بیان نمود: این خیّر، عسل طبیعی را که از کلونی های زنبور خود تولیدکرده در 220 بسته 400 گرمی به ارزش 100 میلیون ریال به شورای خیّران سلامت تکاب اهدا کرد که بین پرستاران و کادر درمانی بیمارستان شهدا تکاب توزیع شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان تکاب ادامه داد: همچنین جمعی از شهروندان تکابی در اقدامی خداپسندانه، اقلام بهداشتی موردنیاز کادر درمانی بیمارستان شهدای این شهرستان از جمله ماسک، دستکش و لباس محافظ مخصوص بخش مراقبت بیماری کرونا را تامین کردند.

سعیدی اضافه کرد: شورای خیّران سلامت تکاب آماده جمع آوری یاری های مردمی به بخش مراقبت بیماری کرونا و توزیع اقلام بهداشتی بین کادر درمانی است.

وی بیان نمود: شهروندان و خیّران می توانند یاری های نقدی خود جهت مقابله بیماری کرونا را به شماره حساب 0104453429003 و یا شماره کارت بانکی 6037691990372476 به نام شورای خیّران سلامت تکاب واریز نمایند.

تکاب با 81 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده و تا به امروز 17 نفر در این شهرستان به بیماری کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش وبلاگ اندورید، شیوع ویروس کرونا اواخر دسامبر گذشته از چین شروع شد و تا به امروز هزاران نفر در این کشور به این ویروس مبتلا شده اند و صدها نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.

این بیماری قابل پیشگیری است و به راحتی و با راهکارهای ساده می توان از شیوع و ابتلا به آن جلوگیری کرد؛ ویروس کرونا دوره نهفته به نسبت طولانی از چند روز تا دو هفته دارد و همین امر موجب شده تا زمانی که علایمی چون تب و تنگی نفس در مبتلایان بروز نکند، از آن آگاهی پیدا نکرده و ضرورتی برای رفتن به بیمارستان احساس ننمایند.

طبق آخرین آمار، 18 هزار و 407 نفر در ایران به بیماری کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد، یک هزار و 284 نفر جان خود را از دست داده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران شهروند خیّّر تکابی 88 کیلو عسل به پرستاران اهدا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران شهروند خیّّر تکابی 88 کیلو عسل به پرستاران اهدا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید