حریق در واحد تولیدی مواد شیمیایی و رزین در شهرک صنعتی لیا مهار شد

به گزارش خبرنگاران، انتها با کوشش آتش نشانان استان قزوین حریق گسترده در یک واحد صنعتی فراوری مواد شیمیایی در شهرک صنعتی لیا مهار شد.

حریق در واحد تولیدی مواد شیمیایی و رزین در شهرک صنعتی لیا مهار شد

حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در مصاحبه با خبرنگاران، اظهارداشت: این آتش سوزی ساعت. 30 17 روز چهارشنبه رخ داد که به دلیل اتش زا بودن مواد موجود در این کارخانه اطفای آن چند ساعت طول کشید.

خانپور توضیح داد: به دلیل گستردگی حریق از همه ایستگاههای آتش نشانی در شهرستانهای استان از جمله قزوین، شهرک صنعتی لیا، کاسپین بویین زهرا و آبیک تعداد 20 دستگاه خودروی مهار آتش به محل اعزام شد که با کوشش گسترده ماموران پس از سه ساعت این حریق مهار و خاموش شد.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین اضافه کرد: عملیات اطفای حریق با فرماندهی سازمان آتش نشانی قزوین انجام شد که خوشبختانه به دلیل تعطیل بودن واحد به کسی آسیب نرسید و تنها خسارت مالی برجای ماند.

خانپور توضیح داد: بر اساس آنالیز های اولیه معین گردیده علت حادثه به احتمال زیاد اتصال شبکه برق داخلی در این واحد صنعتی بوده است و بدلیل تحت پوشش بودن بیمه حوادث تامین خسارت و پرداخت آن انجام خواهد شد.

وی اظهارداشت: پس از کارشناسی دقیق و معین شدن میزان خسارت وارد گردیده به این واحد تولیدی نسبت به بازسازی واحد اقدام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین از کوشش ماموران آتش نشانی، جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی و شرکت توزیع تیروی برق استان قزوین در اطفای حریق این واحد صنعتی تشکر کرد.

مجموعه گروه صنعتی مکرر تولیدکننده محصولات شیمیایی (انواع رنگ و عایق) مواد اولیه کارخانه های شوینده در شهرک صنعتی لیا واقع شده است و زمینه اشتغال 150 نفر را فراهم نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "حریق در واحد تولیدی مواد شیمیایی و رزین در شهرک صنعتی لیا مهار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با حریق در واحد تولیدی مواد شیمیایی و رزین در شهرک صنعتی لیا مهار شد

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید