تکذیب دستور ممنوعیت فروش بادکنک های خاص از سوی ناجا

به گزارش وبلاگ اندورید، رئیس اتحادیه صنف خرازی فروشان گفت: پیرو خبر منتشره درباره ممنوعیت فروش بادکنک هایی در روز خاص هیچ گونه نامه یا دستوری از سوی پلیس یا ارگان دولتی دیگری به اتحادیه نداشتیم.

تکذیب دستور ممنوعیت فروش بادکنک های خاص از سوی ناجا

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ اندورید، به نقل از سایت پلیس، حسین دکمه چی گفت: پیرو خبر منتشره درباره ممنوعیت فروش بادکنک هایی در روز خاص هیچ گونه نامه یا دستوری از سوی پلیس یا ارگان دولتی دیگری به اتحادیه نداشتیم.

وی با تاکید بر تکذیب این موضوع گفت: برابر سنوات گذشته و تصمیمات داخلی این اتحادیه درباره ممنوعیت فروش این بادکنک ها به اطلاع اعضا رسیده و آنان موظف به رعایت ضوابط مقرر هستند.

رئیس اتحادیه صنف خرازی فروشان گفت: در ایام مبارک دهه فجر تعداد زیادی بادکنک در مراسم برگزاری سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی توزیع شد که خبرنگاری از اینجانب پیگیر کمبود بادکنک در بازار شده بود که به وی اعلام کردیم هیچ کمبودی در این خصوص وجود ندارد.

این مقام مسئول تاکید نمود: فروش بادکنک با رنگ و در قالبی خاص تبلیغ فرهنگ بیگانگان است و بایستی این موضوع انجام نشود که متاسفانه سایر اصناف نیز اقدام به فروش آن می نمایند و فعالیت آنان در حوزه اتحادیه صنف خرازان نیست.

دکمه چی خاطر نشان کرد: این اتحادیه صرفاً وظیفه اطلاع رسانی در مورد رعایت قوانین را دارد و اهرم اجرایی، سایر دستگاه های ذی ربط هستند.

وی در خاتمه با تشکر از نیروی انتظامی و حمایت های بی دریغ این نیرو اظهار امیدواری کرد که در هر صورت پوشش رسانه ای در این گونه موارد به شکلی باشد که باعث تامین خوراک برای رسانه های معاند نشود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تکذیب دستور ممنوعیت فروش بادکنک های خاص از سوی ناجا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب دستور ممنوعیت فروش بادکنک های خاص از سوی ناجا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید