کوشش دشمن برای ضربه زدن به امنیت کشور

به گزارش خبرنگاران، سیدحسین نقوی حسینی عصر چهارشنبه با همراهی حسین کاغذلو، فرماندار ورامین و جمعی از مسئولان ادارات این شهرستان با حضور در دفتر فرمانده انتظامی شرق استان تهران طی سخنانی با تاکید برنقش انکار ناپذیر نیروی انتظامی در ارتقاء و حفظ امنیت پایدار در سطح کشور های منطقه گفت: پلیس امروز، یک پلیس با نشاط و پاسخگو است و نیروی انتظامی با پاسخگویی مناسب به حوزه نیازمندی های مردم، توانسته موجبات رضایت مندی مردم را فراهم کند.

کوشش دشمن برای ضربه زدن به امنیت کشور

وی در ادامه بیان داشت: استفاده از ظرفیت اجتماعی همه دستگاه ها برای امنیت بخشی به جامعه امری ضروی است که می توان با مشارکت همه دستگاه های مسئول اقدامات اجتماعی را به صورت زیربنایی پایه ریزی و مدیریت کند.

نقوی حسینی نقش پلیس را در برقراری امنیت جامعه در ایام مختلف سال حیاتی عنوان نمود و گفت: حضور با نشاط کارکنان انتظامی استان در مراسمات ملی و مذهبی اخیر بار دیگر گویای اهمیت فراوان نقش پلیس در تثبیت امنیت و آسایش شهروندان جامعه بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه به توطئه های روزانه با قصد ضربه زدن به امنیت کشور در ابعاد مختلف اشاره نمود و اضافه کرد: علی رقم تمام تهدیدات، امروز ایران اسلامی یکی از امن ترین کشور های منطقه و دنیا است که حاصل خون پاک شهیدان و زحمات شبانه روزی سبزپوشان نیروی انتظامی است.

نقوی حسینی در پایان با اشاره به خدمت صادقانه و شهادت مظلومانه کارکنان نیروی انتظامی اذعان کرد: خدمات پلیس شایسته بهترین قدرانی هاست و همه آحاد جامعه به آن واقف هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کوشش دشمن برای ضربه زدن به امنیت کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش دشمن برای ضربه زدن به امنیت کشور"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید