اولونگا: استقلال و الاهلی هنوز شانس صدرنشینی دارند، ما می جنگیم و همواره دنبال برد هستیم

به گزارش وبلاگ اندورید، ستاره کنیایی الدحیل پس از اینکه دو بار دروازه استقلال ایران را گشود، تساوی مقابل شاگردان مجیدی را نتیجه خوبی دانست.

اولونگا: استقلال و الاهلی هنوز شانس صدرنشینی دارند، ما می جنگیم و همواره دنبال برد هستیم

به گزارش وبلاگ اندورید، مایکل اولونگا درباره تساوی 2 - 2 الدحیل قطر مقابل استقلال ایران گفت: ما صدر جدول گروه C را حفظ کردیم و این تساوی نتیجه خوبی بود. دو تیم در سراسر بازی کوشش زیادی کردند و ما به دنبال کسب سه امتیاز بودیم. حفظ صدرنشینی اهمیت دارد و هدف ما، صعود به عنوان صدرنشین گروه است.

وی با اشاره به دو ملاقات به جامانده شاگردان صبری لموشی بیان نمود: ما می جنگیم و همواره به دنبال پیروزی هستیم. هنوز باید به مصاف الشرطه و الاهلی برویم و برای پیروزی در این دو مسابقه باید تمرکز و کوشش کنیم.

مهاجم الدحیل همچنین در نشست خبری بعد از مسابقه توضیح داد: بازی بزرگی بود و هر دو تیم با تمرکز خوبی وارد زمین شدند. تساوی نتیجه ای عادلانه بود و کسب یک امتیاز از این مسابقه بد نبود. ما باید با تمرکز و اراده بازی کنیم تا به مرحله بعدی برسیم. الدحیل در صدر جدول گروه است، اما رقابت بین ما، استقلال و الاهلی بسیار نزدیک است و تفاوت امتیاز تیم ها، این موضوع را معین می نماید. این دو تیم هنوز شانس صدرنشینی دارند.

اولونگا درباره ملاقات با نماینده عراق گفت: بازی بعدی ما مقابل الشرطه آسان نیست. چون این تیم با قدرت بازی می نماید و می خواهد تصویری که از خودش در اذهان ایجاد شده، تغییر دهد که برای ما خطرناک است. با این حال تیم ما می تواند با این مسئله دست و پنجه نرم کند و ما کوشش می کنیم نتیجه خوبی بگیریم که بازی آخر ما را آسان کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "اولونگا: استقلال و الاهلی هنوز شانس صدرنشینی دارند، ما می جنگیم و همواره دنبال برد هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولونگا: استقلال و الاهلی هنوز شانس صدرنشینی دارند، ما می جنگیم و همواره دنبال برد هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید