امیری: بی صبرانه منتظر شروع لیگ هستیم

به گزارش وبلاگ اندورید، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا را شکر پس از وقفه ای چند ماهه شرایط برای شروع مجدد مسابقات لیگ برتر مهیا شده است.

امیری: بی صبرانه منتظر شروع لیگ هستیم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ اندورید، وحید امیری پس از انجام تست پزشکی باشگاه پرسپولیس برای آغاز مجدد مسابقات لیگ برتر گفت: خدا را شکر پس از وقفه ای طولانی مدت، شرایط برای برگزاری مسابقات مهیا شده است. امروز ما آمدیم تا تست بدهیم و ان شاءالله اگر مسئله ای پیش نیاید تمرینات مان را آغاز می کنیم. ما که بی صبرانه منتظر آغاز لیگ هستیم و به امید خدا هر چه سریع تر بتوانیم لیگ را به پایان برسانیم.

وی در مورد اینکه آیا در زمان تعطیلی لیگ تمرین انفرادی داشته است یا خیر، گفت: بله زمانی در خانه تمرین می کردیم، ولی فوتبال حرفه ای می طلبد که در تمرینات گروهی هم شرکت کنیم. سعی کردیم در این مدت به صورت انفرادی هم تمرین با وزنه داشته باشیم و هم در چمن تمرین کنیم.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به ادعای برخی از باشگاه ها که معتقد بودند دلیل ادامه لیگ قهرمانی کردن پرسپولیس در این مسابقات است، خاطر نشان کرد: به نظر من این صحبت ها کمی بی انصافی است. اگر لیگ تعطیل می شد ما بلاتکلیف بودیم. الان هم که مسابقات برگزار می شود برخی باز هم اعتراض می کنند. واقعاً نمی دانم چه اتفاقی باید می افتاد تا به فوتبال ضربه نخورد.

امیری در مورد انتخابش به عنوان سفیر فرهنگی استان لرستان نیز توضیح داد: بله این افتخار را داشتم که در سفر به لرستان از سوی مسئولان میراث فرهنگی به عنوان سفیر فرهنگی این شهر انتخاب شوم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "امیری: بی صبرانه منتظر شروع لیگ هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امیری: بی صبرانه منتظر شروع لیگ هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید